Barcelona dëshiron ta shkëpusë kontratën me Song

Kliko per me shume info

barcelonBarcelona raportohet se dëshiron ta shkëputë kontratën me mesfushorin Alex Song dhe ta lërë atë të lirë.

Mediat angleze shkruajnë se lajmi ka alarmuar skuadrën e West Ham United, ku Song kaloi sezonin e kaluar si i huazuar.

Kliko per me shume info

Por, duke qenë një lojtar i lirë Song ka alarmuar edhe klube të tjera, me Southamptonin që po ashtu është e interesuar për shërbimet e tij.

Song së fundi është lidhur edhe me një kalim te Chelsea

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.