Arrestohen të plagosurit në ngjarjen e Mallakastrës

Kliko per me shume info

Zyrtari i Policisë filmohet në shkelje rrugore, Tahiri: U ndëshkuaPolicia e Fierit, në vijim të informacionit të dhënë më parë për ngjarjen e ndodhur të hënën në pyllin e fshatit Ninësh, ku u vra shtetasi Alfons Dautaj dhe u plagosën Riza Feizaj dhe Mariglen Luari, ka arrestuar këta të fundit me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Sipas policisë, arrestimi i tyre u krye, pasi në vendngjarje është konstatuar një parcelë e mbjellë me rreth 900 bimë kanabis, të kultivuara nga Dautaj, i cili u vra të hënën, dhe dy personat e plagosur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.