Arnold Schwarzenegger, skena nudo në filmin e ri

Kliko per me shume info

arnold2015Aktori 67-vjeçar, Arnold Schwarzenegger, i cili i duhet të zhvishet në filmin e tij të fundit “Terminator Genisys”, ka treguar se pavarësisht sikletit që ndjen, ai i shijon këto skena të “rrezikshme”.

Ai është shprehur: “Skenat nudo janë të sikletshme por argëtuese. Në to ka biseda qesharake, dialog të këndshëm dhe humor të mrekullueshëm.”

Kliko per me shume info

“Eshtë diçka e pashmangshme pasi ti duhet të bësh atë çfarë filmi të kërkon, në disa skena duhet të mbulohesh ndërsa në disa të tjera duhet të zhvishesh. Mendoj se askush nga ne s’ka asgjë për të fshehur”

Regjisori i filmit Alan Taylor ka zbuluar gjithashtu se nuk kanë qënë vetëm aktorët ata që janë zhveshur gjatë xhirimeve. topalbania

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.