Arbana Osmani ju përshëndet me detin

Kliko per me shume info

arbanaooooPrezantuesja e njohur Arbana Osmani duket se ka nisur sezonin e pushimeve.

Ajo ka postuar një foto për fansat e saj, ku shfaqet pa djalin dhe bashkëshortin, por shumë në formë edhe pse ka vetëm pak muaj që ka lindur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.