Anxhela Peristeri vjen me “Ta kam dhon” (Video)

Kliko per me shume info

peristAnxhela Peristeri mbas suksesit te saj me kengen “Bye Bye” pritet te vije me nje tjeter sukses.  “Ta kam dhon” eshte kenga me e re e saj e cila pritte te vije keto dite ne tregun muzikor shqiptare. Kenga eshte ritmike dhe shume verore e punuar nga Gramoz Kozeli. Qe ne titull kenga duket qe eshte provokuese dhe klipi i cili i eshte ber kenges eshte teper i nxehte. paparazi


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.