Aksidentohet ambulanca e RENEA-s, plagosen dy policë dhe ndihmësmjeku

Kliko per me shume info

ambulanca14Mësohet se mesnatën e kaluar në aksin Lushnje-Rrogozhinë është aksidentuar ambulanca e RENEA-s e cila po udhëtonte nga Gjirokastra në drejtim të Tiranës.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të plagosur dy efektivë të policisë dhe një ndihmësmjek.

Kliko per me shume info

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes po ende nuk dihen rrethanat sesi ka ndodhur aksidenti ku u përfshi ambulance e forcave RENEA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.