Aksidentohen 4 maturantë, po ktheheshin nga mbrëmja e maturës

Kliko per me shume info

tropojeKatër maturantë kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor mëngjesin e sotëm në Tropojë.

Aksidenti ka ndodhur te vendi i quajtur “Ura e Bujanit” në orën 04:00, kur të rinjtë po ktheheshin pas festës së maturës.

Kliko per me shume info

Mjeti me të cilin ata po ushëtonin ishte tip “Ford”, i cili drejtohej nga 18-vjeçari I. Haxhiraj. Ky i fundit ka humbur kontrollin dhe ka devijuar nga rruga.

Por, fatmirësisht katër të rinjtë ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.