Adelina Ismajli, publikon fotot me të dashurin

Kliko per me shume info

adelina-vali15Kengetarja nga Kosova Adelina Ismaili ka publikuar se fundi disa foto me te dashurin e saj, Vali Krasniqin.

Diva e muzikes nga Kosova, se fundi u eshte drejtuar me nje mesahz shume biznesmeneve dhe politikaneve duke i kritikuar ata ne Kosove se po e luftojne kengetaren vetem per shkak se ajo nuk i ka perfillur ata deri tek kerkesat per raporte intime, citon lajmifundit.al. Ajo cka bie ne sy eshte se Adelina vazhdon te jete ne forme perfekte fizike pavaresisht kalimit te viteve.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.