Bes Kallaku godet sërish: Grida Duma, s`të meritojmë, je më e mirë se c`duhet

Kliko per me shume info

Aktori i humorit Bes Kallaku ka komentuar zgjedhjet lokale te 21 qershorit 2015 me ane te falenderimeve humoristike.
“Faleminderit Grida Duma qe je me e mire se cduhet, nuk te meritojme”, thote Bes Kallaku ne videon e publikuar ne profilin e tij.
Aktori falenderon edhe Erion Valiajn qe i doli fati dhe u be kryetar Bashkie duke shitur fiq. Ndiqeni videon, prisni pak caste…

Falenderime humoristike pas elektorale, e theksoj HUMORISTIKE… Ju rujt Zoti

Posted by Bes Kallaku on Saturday, June 27, 2015

Kliko per me shume info

Falenderime humoristike pas elektorale, e theksoj HUMORISTIKE… Ju rujt Zoti

Posted by Bes Kallaku on Saturday, June 27, 2015

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.