Dështon në dashuri, gruaja vetëvritet duke u hedhur nga kati i 148

0

gruaja-vetevrareVret veten duke u hedhur nga kati i 148-të një grua pas dështimit në dashuri.
Gruaja është vetë hedhur nga Burj Khalifa në Dubai, godina më e lartë në botë.
Viktima është Laura Vanessa Nunes, 39 vjeçe. Ajo ishte dashuruar me një biznesmen të pasur, mirëpo marrëdhënia mes tyre pësoi krizë.
Gruaja më pas ra në depresion dhe kreu vetëvrasje në nëntor të vitit të shkuar.
Nëna e vajzës nga Afrika e Jugut ka thënë se nuk e ka kuptuar përse godina nuk ka rregulla sigurie për pengimin e personave të jashtëm që të hyjnë në të për akte të tilla.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.