Jabllanovic:Nuk jap dorëheqje

Kliko per me shume info

jabllMinistri serb, Aleksandar Jabllanoviq thotë se dorëheqje jep vetëm nëse ia kërkon “Lista Serbe”. Ai në një intervistë për “Zërin” e pranon se konsultohet me Beogradin. Jabllanoviq thekson se PDK-ja dhe LDK-j janë zotuar se brenda pesë muajve do ta themelojnë Bashkësinë e komunave serbe me kompetenca ekzekutive. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.