Gjashtë femra përgjakin gruan në parking

Kliko per me shume info

Një adoleshente nga Ohajo është rrahur brutalisht nga gjashtë femra tjera në prag të Vitit të Ri, dhe më pas i kanë përhapur fotot dhe videot e sulmit në mediat sociale për të fyer atë.
Cheyanne Willis, 19, tha se ajo ishte duke u parkuar në parkingun e një qendre periferike në “Cincinnati”, pasi parkoi veturën është sulmuar nga një grua, më pas edhe nga pesë të tjera.tsot

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.