Zjarri rrezikon dy banesa në Lezhë

Kliko per me shume info

zjarriNjë zjarr i rënë paraditen e sotme në një arë në fshatin Rrile të Lezhës, rrezikon dyu banesa te zones.

Zjarrfikësit shkuan në vendngjarje për ta shuar, pasi ai u kthye në problematik për shkak të erërave të forta që e shtynin dhe e shpërndanin më shumë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.