Vajza dhunohet në tualet sepse ishte e bukur

Kliko per me shume info

dhunohettttNjë vajzë 12 -vjeçare u godit me grushta në kokë në mënyrë të përsëritur gjatë një sulmi në McDonald – sepse ajo ishte e bukur.
Jessica Hill u ndoq deru në tualet, ku sulmuesi i saj e ka zvarritur atë nga flokët në dysheme para se ta qëllonye në kokë.
Sulmit i erdhi fundi kur një anëtar i stafit arriti aty dhe e largoi sulmuesin tutje.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here