Rita Ora puthje lezbike me Ellie Goulding

Kliko per me shume info

rita7Pas puthjes së Britney Speras dhe Madonën e cila bëri bujë të madhe, tani edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka provuar një të tillë.
Ajo ka postuar në Instagram një foto ku puthet me këngëtaren Ellie Goulding.
Rita i ka dhuruar një puthje mjaft të “zjarrtë” këngëtares Ellie me rastin e ditëlindjes.
Pas postimit të kësaj fotoje nuk kanë munguar as komentet e ashpra nga adhuruesit e saj të cilët ishin të dëshpëruar nga kjo që panë në Instagramin e saj.

1 COMMENT

  1. Gjithqka pritet prej njezve ,vetem kafsha se ka ndrrue partnerin qe ja dhuroje natyra ,kurse njerzite bahene pederra e pederrica per te fitue fame turp .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.