Rama: Foto e vitit me Papa Franceskun!

Kliko per me shume info

rama43Kryeministri Edi Rama ka publiguar foton me Atin e Shenjtë, Papa Franceskun si foto me e mirë e albumit të fotove në statusin e tij Facebook.

Ditë më parë, kryeministri Rama publikoi testin “Votoni foton më të mirë”, ku rezulton se foto me e votuar eshtë ajo e kryeministri Rama me bashkëshorten dhe Atin e Shenjtë.

Kliko per me shume info

PHOTO OF THE YEAR. “Kjo është fotoja me e votuar nga pjesëmarrësit në lojën për të zgjedhur foton më të pëlqyer mes koleksionit të fotografive që këtë vit u postuan në këtë faqe, si Photo of the Day”, shkruam kryeministri Edi Rama.

Kryeministri Rama, nëpërmjet postimit në statusin e tij Facebook publikoi postimin e tij duke e shoqëruar me foton e Atit të Shenjtë, Papa Franceskun gjatë vizitës historike në Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.