Moti i keq, një i vdekur në Korçë, një i lënduar në Bulqizë

ambulanca14Në orët e para të mëngjesit të së mërkurës është gjetur i pajetë trupi i një 77 vjeçari në Radanec të Korçës. Dyshohet se Thedhoraq Dhëmbi ka rrëshqitur në akull dhe pas goditjes së kokës ka humbur jetën. Ndërkaq, në Bulqizë, raportohet se një 40-vjeçar ka rrëshqitur nga akulli në qendër të qytetit dhe aktualisht ndodhet në spitalin rajonal jashtë rrezikut për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.