Kendall Jenner në bikini në Emiratet e Bashkuara

kendallKa zgjedhur turin e saj në Emiratet e Bashkuara për të pozuar e zhveshur në një selfie. 19 vjeçarja Kendall Jenner u ka dhuruar kështu fansave të saj një imazh sensual dhe provokativ për festën e fundvitit. E ku mund të uronte më mirë se kaq bukuroshja Kendall.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.