Ka të pasmet më seksi në botë, ja si ishte adoleshente

Kliko per me shume info


E njihni para së gjithash për shkak të vitheve bombastike dhe të gjoksit të bollshëm, ndërsa tani mundeni të shihni se si dukej Niki Minaj kur ishte adoleshente.

Kjo video është incizuar derisa tashmë këngëtarja e popullarizuar  kur ishte në shkollë të mesme është paraqitur në një serial të quajtur “You Saw Them Here First”.

Kliko per me shume info

Atëherë me siguri se Niki as që kishte ëndërruar se disa vite më pas do të bëhet një seks simbol në ShBA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.