Jahjaga viziton SOS Fshatin e Fëmijëve në Prishtinë

Kliko per me shume info

jahjagaPresidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga vizitoi sot SOS fshatin e fëmijëve në Prishtinë dhe kaloi disa momente me fëmijët dhe drejtuesit e këtij institucioni.

Presidentja Jahjaga bisedoi me udhëheqjen e SOS fshatit të fëmijëve, njofton Presidenca.

Kliko per me shume info

Ajo u njoftua me funksionimin dhe problemet me të cilat ballafaqohet ky institucion.

Duke vazhduar traditën e mbështetjes për SOS Fshatin e Fëmijëve në Prishtinë, Presidentja Jahjaga u dha fëmijëve dhurata me rastin e festës së Vitit të Ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.