Grabitje me armë dhe maska në Yzberisht

Kliko per me shume info

policia-shtetitNë orët e paradites së sotme një grabitje me armë zjarri ka ndodhur në kryeqytet. Nga të dhënat e para mësohet se kanë qenë tre persona që me maska dhe armë kanë grabitur një biznes në zonën e Yzberishtit. Është arritur të identifikohet targa e makinës që është përdorur në këtë grabitje. Banorët e zonës kanë konstatuar ngjarjen dhe kanë njoftuar policinë. Mbetet ende enigmë identiteti i këtyre personave dhe sasia e parave të grabitura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.