Djali lufton 10 minuta me qenin për te shpëtuar motrën

Kliko per me shume info

qeni-femijeeeKy është momenti kur një djalë dhjetë -vjeçar i quajtur Kashish Dhanani lufton për të shpëtuar motrën e tij të vogël nga nofullat e një qeni gjerman, në një betejë të tmerrshme.

Video e betejës së pazakontë është filmuar nga kamerat e rruges ne Ahmedabad, India , udhe ka përfunduar në internet duke u ndarë nga mijra njerëëz që vlerësojnë betejën e guximshme të djalit prej 10 minutash.

Kliko per me shume info

Drama filloi në mëngjesin e 23 dhjetor it kur Kashish dhe motra 15 -muajsh Kanchi ishin duke luajtur në një kopsht të përbashkët në banesën e tyre në Anaahata, Makarba.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.