Bukuroshja topless “shkrin dëborën”

Moderatorja Chelsea Handler përsëri është zhveshur kesaj radhe ne debore, në shenjë për të luftuar censurën e Instagramit.

Handler ka postuar një fotografi në majë të një mali me dëborë dhe momenti interesant i fotografisë është se për këtë censurë ajo vendosi të heq sytjenat dhe të tregojë gjoksin e saj.

Kliko per me shume info

Arsyeja për këtë fotografi të Chelsea është për të luftuar censurën e Instragramit dhe këtë foto e ka shpërndarë në profilin e tij edhe reperi 50 Cent.

“Përshëndetje, vetëm dua t’ju them se unë e dua Chelsea Handler jashtë çdo lloj mase”, shkroi ai në përshkrimin e fotos

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.