Brace: Rilindi edhe Bujar Nishani! Prej sot e keni pa mysteqe

Kliko per me shume info

erion-brace14Shfaqja e Presidentit Bujar Nishani pa mustaqe ka shkaktuar reagime te menjehershme jo vetem mes komentuesve te thjeshte por edhe ne nivel politik. “Rilind edhe Bujar Nishani!! Prej sot ne mbremje e keni pa mysteqe!! Nuk eshte shaka; Imazh i ri krejt!!”, shkruan deputeti Erjon Brace ne rrjetin social Facebook.

8 COMMENTS

  1. ujku qimet hoqi po zakonin nuk e haron prap penges per drejtesin do jet se e ja ben sala aksidentin si shum te tjerveve po doli nga ruga e sales

  2. ky brace cfare eshte minister i brendshem ;;;apo por fjjalor i televizionit ;;; kritikon kengetaret ;;tani nishanin ;;; kur do te filloje te luftoje korupsionin se po behen vrasje cdo dite ;;; dhe hajdutet po bejne qefe ne kurriz te popullit ;;kjo eshte detyra e juaj shoku fshatar ;;;pionier i RAMES ..DHE JO TE FLISNI IDIOTIZMA PER TE TJERET …SE NUK KENI SUME KULTURE ..

  3. kush je ti o i pa udhe qe ke guxim e flet per mustaqet e kujt’do qofshin
    hajde hajvan hajde po nuk i shahen kujt mustaqet:
    mire thote ky mergimetari e paskq nje pike burreri

  4. BRACE KA TE DREJTE TE TALLI B………. SE PO TE KISHTE QENE NE NJE VEND TJETER TE BOTES .. NJE MINISTER SI KY DO TA KISHIN HEQUR QE ME KOHE … SE U BENE VRASJET NE MES TE TIRONES DHE MINISTRI FLENTE GJUME …AS NUK I KAPEN KRIMNELAT ..KU ISHIN POLICAT …SI E RUANI POPULLIN NGA KRIMET SHOKU PIONIER I RAMES …

  5. Po pse nuk I mban ti zotrote ? apo ke frike se nuk I nuhat porrdhet e Edit siç duhet dhe u humbet freskia .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.