Bleona Qerreti mbulon trupin dhe lutet në xhami

Kengetarja Bleona Qereti eshte shfaqur ndryshe nga heret e tjera. Gjatë vizitës në Emiratet e Bashkuara Arabe, këngëtarja ka shkuar edhe në xhami për t’u lutur dhe është ndier mirë për këtë.

“Pata një ditë të mrekullueshme sot duke u lutur në xhaminë e madhe të Sheikut Zayed‬ në Abu Dhabi”.

Kliko per me shume info

“Koha për t’u lutur dhe për të lënë gjithë dhimbjen në vitin 2014! Ndihem shumë mirë! Falënderuese”, ka shkruar Bleona krahas një postimi në Facebook.

2 COMMENTS

  1. kesaj goce ja ka honger dhija librat qe ne katund e shkreta ;; shko bleona merri mare zezaket ne bote ;;;pastaj shko ne xhami dhe zoti ti fale ;;; cfare debile ;; si arabet ne fance vjedhin bejne piselliqe ;;pataj shkojne ne xhamia bejne cirk ;; hipokrita te ndyre ,,,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.