Shqiptarë e serbë festojnë bashkë me flamuj, fotoja bën bujë në internet

shqiptar-serbKjo fotografi interesante po qarkullon në rrjetet sociale dhe ka thyer rekorde të shikueshmërisë por edhe te reagimeve dhe komenteve pafund.
Eshte fjala per foton ku shihen disa shqiptarë dhe serbë duke festuar së bashku.
Ende nuk eshte e qarte se ku dhe kur është bërë fotografia. Ata mbajnë në duar flamujt e kombeve të tyre.

kliko kliko

3 comments

  1. me sa duket ai serbi eshte martuar me shqiptaren.

  2. Shpresojme qe kjo te jete e vertete sepse mund te jene edhe te gjithe shqiptare dhe ngrejne flamurin serb.Duket sikur eshte bere ne Shqiperi sepse siper shkruan AL. ALBANIA.

  3. Hiqni more kita muta po ku festone shkauv me shqiptarin po leni kito prapaganda anti shqiptare more horra .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*