Korcë, 17-vjecarja me të dashurin, vjedh banesën e babait

Një vajzë 17-vjeçare nuk është menduar dy herë për dëmin që mund ti shkaktojë babait të saj, por bashkë me të dashurin 21 vjeç ka vjedhur në shtëpinë e babait aq para sa ka mundur të gjejë për momentin.
Ngjarja është shënuar në qytetin e Korçës, ku shtetasja N.G 17 vjeç dhe i dashuri i saj B.J 21 vjeç kanë vjedhur në shtëpinë e shtetasit A.G babai i 17 vjeçares një shumë prej 1500 000 lekësh.
Denoncimi për humbjen e parave është bërë nga babai i 17 vjeçares dhe pas hetimit ka rezultuar se ka qenë vetë vajza që në kohë të ndryshme ka vjedhur prindërit e saj.
Ndaj dy të rinjve policia ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë, për veprën penale “Vjedhje” e kryer në bashkepunim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info ------------------------------------------------------------

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

makinatt

Ndjekje si në filma, shqiptarët plagosin katër policë në Itali

Dy shqiptarë kanë rene ne prangat e policise në Pistoia të Italisë. ...