C.Ronaldo dhe Pele, bashke ne reklamen e fluturimeve

Kompania e njohur e fluturimeve, ”Emirates” ka realizuar një reklamë fantastike.
Legjendari Pele shfaqet në këtë reklamë me superyllin aktual botëror, Cristiano Ronaldo.
Reklama zhvillohet në një aeroplan ku dy tifozë janë protagonistë së bashku me dy yjet e futbollit.
Se Ronaldo është më i njohur për gjeneratat e reja, tregon gjesti i një tifozi të tretë që kërkon foto me Ronaldon, duke mos e njohur Pelen të cilin e bën të qesh dhe i kërkon t’i fotografoj ata.

Kliko per info fb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tramezz

Tramezzani: Hysaj, ndër më të mirët në rolin e tij

Ai ka mund të shndërrohet nga lojtarët më të mirë në qarkullim ...