VIP-at, a u shkojnë këto tatuazhe?!

Duka dhe Dukesha e Kembrixhid janë përpunuar në Photoshop duke u vendosur tatuazhe në pjesë të ndryshme të trupit. Gjithçka e ka bërë artisti Cheyenne Randall i cili ka zgjedhur që të imagjinojë se si do të dukeshin këto personazhe të famshme nëse do të ishin manjakë të tatusë. Nëse u shkojnë apo nuk u shkojnë këto zgjedhje mbetet në shijen e secilit prej jush. 

Kliko per info Pushime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

meda1_1454860836-7736159

Meda dhe Ledri e bëjnë bashkë (Foto)

Që të dy janë të njohur e të pëlqyer. Ndonëse edhe Meda e ...