Sonila Qato në krye të AKKP, Afrim Bakaj drejton Autoritetin e Ushqimit

akkpKeshilli i Ministrave emëroi znj.Sonila Qato, në detyrën e Drejtorit të Përgjithshëm të Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave.Qeveria miratoi edhe lirimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, z. Artan Gjergji, dhe emërimin në këtë detyrë të z. Afrim Bakaj.

Kliko per info fb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

alibeaj15

PD vijon akuzat ndaj ministrit Tahiri: Furgoni i drogës u la të ikte, ishte i Habilajve

Partia Demokratike denoncon se sasia e drogës që u zbulua nga Guardia ...