Godina tjetër e shembur sot në Vlorë – foto

pallati_shembVlore – Pas shpërthimit të djeshëm me eksploziv, java ne Vlore ka nisur me prishje të tjera të objekteve që konsiderohen pa leje.
Gjate te hënës u shembën dy objekte një katëshe që ndër vite kanë shërbyer si lokale. Edhe këto janë në drejtim të 7 katëshit dhe preken nga projekti i pedonales.
Aksionet nuk kanë pasur rezistencë, pasi njoftimet per prishje ishin bërë me herët. Paralel me prishjet e reja eshte bere edhe pastrimi i rrenojave te 7 kateshit qe u shemb nje dite me pare.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info

3 comments

  1. Ne kret boten ndertohet e ne shqipri renohet kjo esht qmenduri

  2. prishin ato qe linte sala jot te ngriheshin qe merte rryshfete e as onte tia dinte se ku ndertoheshin,

  3. o milanist nuk e la sala po e la shpetimi jot.lereni salen rehat.do behesh shume shpejt pishmen per voten qe shite per 2 qofte dhe 1 kriko birre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policiashkoder

Pengmarrje për borxh të pakthyer, bien në pranga 3 persona në Shkodër

Tre persona janë vënë në pranga nga Policia në Shkodër pasi dyshohet ...