Kliko per me shume info

Godina tjetër e shembur sot në Vlorë – foto

pallati_shembVlore – Pas shpërthimit të djeshëm me eksploziv, java ne Vlore ka nisur me prishje të tjera të objekteve që konsiderohen pa leje.
Gjate te hënës u shembën dy objekte një katëshe që ndër vite kanë shërbyer si lokale. Edhe këto janë në drejtim të 7 katëshit dhe preken nga projekti i pedonales.
Aksionet nuk kanë pasur rezistencë, pasi njoftimet per prishje ishin bërë me herët. Paralel me prishjet e reja eshte bere edhe pastrimi i rrenojave te 7 kateshit qe u shemb nje dite me pare.

Kliko per Ofertat

3 comments

  1. Ne kret boten ndertohet e ne shqipri renohet kjo esht qmenduri

  2. prishin ato qe linte sala jot te ngriheshin qe merte rryshfete e as onte tia dinte se ku ndertoheshin,

  3. o milanist nuk e la sala po e la shpetimi jot.lereni salen rehat.do behesh shume shpejt pishmen per voten qe shite per 2 qofte dhe 1 kriko birre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>