Amarda Toska bujare me ekspozimin e trupit

SONY DSCDuket se sjellja në jetë e një fëmije nuk ja ka hequr aspak sharmin Amarda Toskës. Ajo është shfaqur pasditen e së dielës si personazh i ftuar në emisionin e Top Channel ndërsa siç e shikoni në foto fustani i zgjedhur prej saj ka bërë që të ekspozojë në mënyrë të pashmangshme pjesët e kofshëve.  SONY DSC

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info

7 comments

  1. O gazetar i nderuar! Po ky nuk eshte lajm. Po kane kaluar 23 vjet dhe akoma per ty ben lajm se Amarda nxorri kofshet. Po shiko anen tjeter te lajmit. Per mua ky cift eshte nje nga rastet e pakta kur artiste te rinj ja dalin te ecin ne art pa bere prostituten apo kurven. Bravo ciftit.

  2. Gabim i pa falshëm i kameramani e regjisorit , pamje e shëmtuar pa finesë

  3. O Ben, lajmi i mesiper qehet lajm gossip. Ajo qe permend ti, hyn ke lajmet sociale. Qe te dy jane shume te rendesishem dhe ben sens kur prezantohen ne media.

  4. me to pardon po kjo e ka blloku komplet karigen,,

  5. ore po me habit fakti te shume gazeta gazetare e ku di une po ca jane keto lajme? ore keta jane MANJAK…………………. me pak fjale.dhe ku behen keto ne nje vend si shqiperia ku 70% e popullsis nuk kane buk te hane,ose me sakte me zor nxjerin kafshaten e bukes …………………….

  6. Kohe e keqe ka ardhur njerzit e gjveshur po bejn lajm po kjo sesht kultur o gazetar kjo sesht lajm por ne i thome rraspillak e asgje tjeter.

  7. ME DET PER TY MOR 01 ! PO SI NUK MESOVE TE SHKRUASH MOR INJORANT, SE SA PER KOMENTET : AS QE IA THUA FARE, LAJM PER MUA PERBEN IDIOTESIA JOTE , DHE JO AMI !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

jo-kim

Kim Kardashian? Harrojeni! Ja femra me format më seksi

Dikush mund të thotë se bota është e mbushur me femra seksi. ...