Sharon Stone…pa make up dhe pa komplekse

sharonMë herët ka folur gjatë për qëndrimin dhe vendosmërinë e saj për të mos u bërë pre e dëshirës për ndërhyrje kirurgjikale plastike ndërsa mosha kalon. Por, të mërkurën në Los Anxhelos është shfaqur në një formë të mirë fizike që e fakton se kjo femër nuk ka nevojë për kirurgji plastike. Është aktorja 55 vjeçare Sharon Stone e cila vjen në këto fotografi pa make up. /DailyMail/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

MARINA-FARA-PUNE

Provokuese… ja si shkon në punë vajza e Eli Farës

Kohët e fundit më shumë e njohur është bërë vajza e Eli ...