Shangai, çifti fotografohet duke bërë seks në taksi

ciftiKy është momenti krejt i çuditshëm në të cilin ky çift në një prej rrugëve të Shangait ka zgjedhur të mos i përmbahet dëshirës për të kryer marrëdhënie seksuale në sediljen e pasme të një taksie. Çifti u fotografua i përfshirë në intimitet dhe nuk kanë çuditur vetëm shoferin e taksisë por edhe drejtuesit e mjeteve të tjera që ndodheshin në këtë zonë.

Kliko per info Kliko per ofertat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

mjeku2015

Mjeku 64-vjecar përsërit: I ofroj martesë Bleona Qerretit dhe foto nudo në malet e Matit

Kur beri nje deklarate ne media pak dite me pare, se i ...