Ministri i Brendshëm, Tahiri inspektim të beftë në komisariatin nr.3 në Tiranë

Saimir TahiriDuket se ministri i brendshëm Saimir Tahiri e ka nisur vrullshëm detyrën e tij. Pak minuta pas betimit dhe mbledhjes së parë të qeverisë ai ka pritur në zyrë në mënyrë urgjente Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Hysni Burgaj. Më pas pa paralajmërim ai ka inspektuar ambientet e komisariatit numër 3 në Tiranë dhe pritet të vazhdojë inspektimet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info ------------------------------------------------------------

6 comments

  1. Braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavo! Ne jemi optimista se ju do beni shtet. Ne ju mbeshtesim fuqishem. Na duket vetja sikur kemi ardhur ne nje bote tjeter dhe shpresojme shume te shohim dite me te mira.

  2. po qa din ti te indpektosh komesar te policis ore fmijaq po ti duhesh me u rrit edhe pak ore

  3. Inshallah po mbani ket vrull

  4. Po, dihet ajo pune se fillimi eshte i vrullshem, duhet bere presion ndaj institucioneve mvarese me qellim t’ju kerkone shuma te majme ne ruajtjen e vendit te punes. Keto jane praktika te daluna boja.

  5. HIQI FARE KTO DREJTORAT E POLICIS SE I KA VAJT BARKU DERI TE GOJA JAN TRASH JAN BO QYPA

  6. notari duket ne te dale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

basha-grupi-pd2015

Sali Berisha sërish jashtë Kuvendit, Basha mbledh me urgjencë grupin e PD

Partia Demokratike ka mbledhë grupin parlamnetar pasi Byroja e Kuvendit vendosi përjashtimin ...