August 21, 2014

MASH: Publikohet lista e fituesve në Universitete për vitin 2013-2014

universiteteTirane – Ministria e Arsimit publikoi sot më datë 18 shtator 2013, listën e maturantëve fitues në Universitete për vitin akademik 2013-2014.
Lista në fjalë i përket fazës së parë, pasi pragu i fituesve do të ndryshojë me kalimin e fazave të regjistrimit. Verifikimi nese jeni fitues apo jo behet me ane te ID-se se maturantit. Me kodin ID mund te verifikohet ne secilen dege te zgjedhur numri i pikeve dhe koeficienti i secilit maturant.

KLIKO PER LISTEN E FITUESVE NE UNIVERSITETE 2013

KLIKO PER PIKET E FITUESIT TE FUNDIT NE SECILEN DEGE

LIKO PER Udhëzues për regjistrimin paraprak on-line nga kandidatët fitues në Raundin e I-rë

Comments
34 Responses to “MASH: Publikohet lista e fituesve në Universitete për vitin 2013-2014”
 1. PASSION says:

  Pse nuk hapet listaaa? ej o njerez e keni bllokuar site-in, mos u fusni te gjithe pernjeher

 2. mar^^ says:

  bravo me shpejt!!….vetem mua spo me hapet lista tani?!

 3. ina says:

  pse nuk hapet lista e fituesve te universiteteve?

 4. Ina says:

  Pse nuk hapet lista ?

 5. beni says:

  po kjo ID spo e kuptoj?

 6. Envi says:

  si ka mundesi qe ministria nuk e ka nxjerre listen ne faqen e vet dhe ju e keni nxjerre??? kush jeni ju qe beni gjera te tilla???

  • @ Envi. Ministria e Arsimit eshte burimi i informacionit. Per shkak te ngarkeses faqja e Ministrise se Arsimit eshte veshtiresisht e aksesueshme per klikuesit. Rrjedhimisht, ne luajme rolin tone informues duke e publikuar e ketu nuk ka asgje per tu cuditur. Faleminderit per mirekuptimin!

 7. ilda says:

  pse nuk hapen e shkarkova njeher e nuk me hapet cfar ka ju lutem me informoni

 8. klodi says:

  ju lutem mje kopje te listes se fituesve sepse nk po e hap dot flm

 9. ana says:

  si mund ta gjej ID kur nuk e mbaj mend?

 10. na tregoni listen fituese

 11. maturante says:

  po nqs i jap vazhdoj konkurrimin a qendroj une e rregjistruar ne fakultetin qe kam fituar??????????????????????????????????????????????

 12. Anna says:

  po mua qe nuk me ka dale as1 dege nga ato qe kisha hedhur nderkohe qe me piket qe kisha mund te kapja 1 dege…ca duhet te bej??

 13. Ida234 says:

  po rregjistrimet dhe pagesa kur behet?? + kur nis shkolla???

 14. xhina says:

  mua nuk me ka dal asnje dege nderkohe qe piket i kam …
  a eshte e sigurte qe dalin me raundin e dyte .?
  ca behet ne ket rast ju lutem

 15. mar^^ says:

  po mua sme ka ardhur akoma email-i.cfare te bej???

 16. antonelo says:

  po kur shkon per tu ergjistruar duhet patjeter e mail li qe kemi ven kur jemi regjistruar tek formularet ?

 17. ada says:

  ne qoftese nuk na ka dal emri ne randin e pare ,cfare duhet te bejme per te konkuruar ne randin e dyte ?

 18. joana says:

  kur mund te dale raundi i dyte ju lutem na njoftoni

 19. adela says:

  kur kemi plotesuar formularin i kemi llogaritur piket ne fazen e dyte kur mund te dale rezultati na thoni dicka se po cmendemi

 20. anila says:

  dini gje se me sa pike perafersisht ulen deget cdo vit ?
  psh mjekesia

 21. maturante says:

  dhe per sa i perket rezlatatit gjithmone ai perfumndimtari ka dale nga fillimi i tetorit

 22. Ina says:

  Ju lutem na informoni , kur del lista me raundin e dyte?

 23. anna says:

  kur dalin listat e raundit te dyte ju lutem

 24. Endri says:

  kur dalin pergjigjet e splikimit me shtesa?

 25. rea says:

  nga ingormacionet e ndryshme endri thuhet qe do dalin rreth ores 12:00 por nuk e di nese edhte e vertete kete ifo e kam lexuar te news24 pak minuta me pare e ka thene burimet nha akp

 26. rea says:

  nga ingormacionet e ndryshme endri thuhet qe do dalin rreth ores 12:00 por nuk e di nese edhte e vertete kete ifo e kam lexuar te news24 pak minuta me pare e ka thene burimet nga akp

 27. rea says:

  u publikua lista perfundimtare na jepni nje arders ku mund ta shohim

 28. linda says:

  ku e di ti qe doli lista e ………..

 29. mali says:

  ne cfar adrese do te mund ti shohim listat

 30. klodi says:

  du te di piket perkatese per cdo dege
  faleminderit

 31. klodi says:

  ne cfare adrese

Leave A Comment