Schalke 04 barazon 1-1 me PAOK Thessaloniki

schalkeGjermanët e Schalke 04 kanë barazuar në ndeshjen e luajtur me PAOK Thessaloniki. Në minutën e 32 vjen goli i parë për vendasit që u shënua nga Jefferson Farfan ndërsa në minutën e 73 është Miroslav Stoch ai që barazon shifrat.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info ------------------------------------------------------------

One comment

  1. Kujdes o gazetar shkruaj mire emrat e qyteteve te greqise se po e moren vesh greket se kush je nuk te lene te futesh ne greqi per ne Shqiptaret eshte Selanik dhe jo Thesaloniki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

berisha51

Nuk u bë kapiten, Etrit Berisha mund të lërë Kombëtaren?

Etrit Berisha priste të merrte shiritin e kapitenit të Kombëtares pas mungesës ...