Kliko per me shume info

Schalke 04 barazon 1-1 me PAOK Thessaloniki

schalkeGjermanët e Schalke 04 kanë barazuar në ndeshjen e luajtur me PAOK Thessaloniki. Në minutën e 32 vjen goli i parë për vendasit që u shënua nga Jefferson Farfan ndërsa në minutën e 73 është Miroslav Stoch ai që barazon shifrat.

Kliko per Ofertat

One comment

  1. Kujdes o gazetar shkruaj mire emrat e qyteteve te greqise se po e moren vesh greket se kush je nuk te lene te futesh ne greqi per ne Shqiptaret eshte Selanik dhe jo Thesaloniki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>