July 25, 2014

amc-spring980x100px

Elbasan, 22-vjecari humb jetën në aksident me motorr

aksident_motorrrrNjë 22 vjecar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me motor mbrëmjen e së martës në Elbasan.

Ngjarja ndodhi në orët e mbrëmjes në afërsitë fshatit Shalë, shtetasi Sadik Luta, 22 vjeç teksa udhëtonte me një motor ka dalë nga rruga dhe është përplasur në bordura.
Kalimtarë të rastit i kanë dhënë ndihmën e parë dhe e kanë nisur me urgjencë për në spital, por i riu nuk ia ka dalë. Luta humbi jetën rrugën për në spital si pasojë e plagëve të rënda që kishte marrë në trup.

Policia në vendngjarje po heton mbi shkaqet e aksidentit që i mori jetën të riut.

Leave A Comment