July 22, 2014

amc-spring980x100px

14 vjeçari ngujon mësuesen në klasë dhe e dhunon seksualisht

shkollaNjë nxënës 14 vjeçar ka përfunduar në burg i akuzuar se kishte izoluar mësuesen e tij brenda në klasë dhe më pas e kishte dhunuar seksualisht. Kolegët e dëshpëruar të mësueses kishin mbërritur menjëherë në derën e klasës ku dëgjonin atë duke ulëritur por nuk mundën të ndalonin të riun nga Wrexham. Pas disa minutash ata kaë mundur të gjejnë rrugën për të hyrë brenda në klasë e për të vënë në kontroll situatën. Adoleshenti i cili pranoi sulmin u dënua me katër vite izolim në qendrën e minorenëve. Prokurori i gjykatës së Mold Crown Karl Scholz tha se mësuesja dhe djaloshi ishin në të njëjtën klasë në momentin kur dolën të gjithë dhe ai mbylli derën nga brenda. Më pas ai i ka bërë të ditur mësueses atë çka kishte ndërmend të bënte. Tentativa për tu larguar ka rezultuar e dështuar pasi dera ishte kyçur. Më tej, prokurori tha se i riu kishte futur duart poshtë fundit të mësueses dhe kishte nisur aktin seksual. Mediat britanike nuk e japin emrin e adoleshentit të shkollës në Uellsin e veriut për shkaqe ligjore. /DailyMail/

Comments
15 Responses to “14 vjeçari ngujon mësuesen në klasë dhe e dhunon seksualisht”
 1. Goni says:

  Ju ja fusni kote, ata u zune rob dhe ajo po bertiste nga qejfi e jo halli. Fajin e mori ai se ashtu e keshilloj avokati, ishte femij dobic pa te ardhme, ajo vazhdon punen normalisht. Tani ndonje lajme andej nga shqiperia ka??

 2. 01 says:

  E paska knaq mesuesen i ri o vlla i vlon gjaku mesusja ne mini fun ska faj djaloshi mir ja ka ba

 3. ervini says:

  une i besoj versionit te gonit , qe me sa kuptova jetonte ne angli, dhe sigurisht e di me mire ngjarjen. apo gabohem goni ?

 4. Naseri says:

  O Ervin po kete ajm e kane marre nga DailyMail keta te lajmit dhe me duket se DailyMail eshte ne Angli jp ne Bathore…

 5. gjoni says:

  tani e tutje te gjitha dhjeta do ti marrin ky djalosh pasi mesuesja do te jate kujdestarja e tij

 6. E.V says:

  cesht ky burg pa lidhje, athu se ajo se ka qef ic ate senin..

 7. macja says:

  jeni debile te gjithe meshkujt dhe te trashe nga trute. pse i merni gjerat vetem per qejfin tuaj…. turp te keni me keto komente te shpifura

 8. DENISA says:

  edhe une jam mësuese, sikur tmë kishte ndodh mua unë do tja këputja penisin, po ktu me siguri mêsuesja në fjal ka pas dëshir.

 9. ac.milan says:

  qefe qefe kjo dynja

 10. fitimi says:

  Mire ja ka bere se edhe mesuesja ime me provokon mua,bilem me ka futur doren ne kar njehere dhe mu ka derdhur orgasma,

 11. dem bab dem says:

  po metvertet Shum irij ky djal 14 vjet qysh ka guxue me marr guximin mej hyp msueses por ekapas veshtir deri sa jakahup ne p… semasanena msusja uknaq ukan desht me shperblye ket djal msusja ejo me denoncue se ky asht nji akt Historik ktu ne realitet jan knaq tedyt aj koka kann irij kamujt msusja me i ik ktina sekoka kann imitur po msusja Garant kur jaka pa gugjen penisin si allpaqino aja eka shfrytzue mir se nxansat tjer ekan nije tu knaq pi lezetit tu gjimue

 12. bush george says:

  duhet pyetur zysha nese u ngop ne kar???? ne rast se jo djali te bej burg pa afat

 13. milanisti31 says:

  ore djali duhet te haje burg vetem nqs mesuesja ka dal e pa kenaqur nga perdhunimi me deshiren e saje:-))))

 14. tarrasi says:

  me nje djale

 15. andon says:

  O zot dolen nga shpellat dhe filluan komentet, keta njerez pa personalitet qe kenaqen me gjera te tilla, edhe kafsha zgjedh jo me njeriu, o qe i dini te gjitha ju, por ishalla do zoti ju ndodh juve dhe kenaqet

Leave A Comment