Kliko per me shume info

Vrasja e trefishtë në Vlorë, policia: Autori qëlloi 10 herë drejt plazhit

vlore_policiaPolicia e Vlorës konfirmoi identitetin e personave të vrarë nga ngjarja e ndodhur ditën e sotme në zonën e plazhit. Tre viktimat mësohet se janë janë Diana Ramadan Ademi, 53 vjeçe, Ferdi Agron Bajlozi nga Prrenjasi, 17 vjeç dhe Sokol Asqeri Isufaj, 34 vjeç, nga Roskoveci i Fierit.
Burimet nga vendi i ngjarjes kanë thënë se autori i krimit, ka qëlluar 7-10 herë me armë zjarri nga rruga kryesore në drejtim të zonës ku ndodhet plazhi tek Kalaja, në aksin Vlorë-Orikum.
Policia ka dyshime se shënjestra e ngjarjes ka qenë shtetasi Sokol Isufaj, 34 vjeç, nga Fieri, person me precedentë të mëparshëm penalë. Disa dëshmitarë kanë thënë se ky shtetas ka pasur një konflikt me autorin e ngjarjes, pak minuta para krimit të ndodhur në zonën e plazhit.

Kliko per Ofertat

One comment

  1. Texas osht shipnija per ata 250 mij ma pak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>