Mediat: “Shëmtohet” zëdhënësja e PD, Laura Vorpsi – fotot

laura_vorpsi_ndryshimZëdhënësja e PD, Laura Vorpsi ka tërhequr vëmendjen me daljen e saj të fundit para mediave. Fytyra simpatike e cila bëri bujë me bukurinë e saj, me fotot e debatueshme herë me veshje intime në plazh, herë me pistoletë e herë me thikë, duket se ka pësuar një ndryshim.
Mediat dhe vecanërisht fotografët kanë kapur në plan detaj fotot e Laura Vorpsit në deklaratën e fundit për emdia të mbajtur dje në lidhje me premtimet e koalicionit të majtë.
Sipas mediave fytyra e Laura Vorpsit ka pësuar ndryshime për keq. Përvec një deformimi në planin e përgjithshëm në detaj duket se në faqe dhe tek mjekra janë shtuar disa pucra…..cfarë ka ndodhur nuk është e qartë, ndoshta vapa ka bërë të vetën

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info ------------------------------------------------------------

11 comments

 1. ka qare shume mbas humbjes se saliut e shkreta, mos ja vini veshin !! te ka lali xhan laura, te ka lali shpirt ! mos qaj aman se na ” kepute” shpirtin! desh volla tek po shihja fytyren tende !!!

 2. boooo sa pam kte tani nuk na behet te ham buk se na vjen per te vjell…

 3. gjynah 🙁

 4. po me edi ramen nuk ju vjen per te vjell?

 5. I marshi te keqen o kelysha komunistash !!

 6. i ka hudh ndonjeri sperme surratit

 7. do jet shtatezane e shkreta se i qenka fryr edhe surrati:P :P:P

 8. MPLK per kete mu .

 9. polici_shkodran

  o rrefugjat a e din ti se kjo eshte e reja e Shefqet Pecit?
  por i kenka ba ftyra si me ja fut me cifte,po e shkreta filloj vone te PD ne kohen kur nuk meten ma pare e nuk ka me ca me e rregullu ftyren po te po kalon edhe pak te edi e rregullohet prap.

 10. Ju keni vetem smire se Laura eshte Yll.

  Cdo njeri ne jete ka momente te tilla por i kalon dhe kthehet serisht. Po ju beni kta deklarata duhet te jeni ne kto momente perjetsisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

elvana_gjata_elvana_gjata_besa_kokedhima_pDmKsAPc.sized_

Besa Kokëdhima tregon dhuratën e veçantë që mori nga Elvana Gjata për ditëlindje

Maji duket të jetë muaji i ditëlindjeve të personazheve të njohur shqiptar. ...